“FROMUSA”, tai prekinis ženklas, kuris dirba su transporto priemonių aukcionų platformomis.

Jau daugiau nei 8 metus dirbame su patikimiausiais Amerikos ir Kanados aukcionais, tokiais kaip “COPART”, “IAAI” ar “IMPACT”. Čia parduodama didelė įvairovė skirtingų transporto priemonių, tiek dažnai sutinkamų populiarių Europoje automobilių, sunkvežimių, motociklų, tiek Amerikos ar Azijos rinkoms skirtų transporto priemonių.

Visas aukcionų platformoje esančias transporto priemonės vertiname, todėl galime objektyviai pateikti geriausius pasiūlymus, pateikti detalią informaciją apie išsirinktą automobilį ar motociklą, tikrą ridą, aptarnavimo istoriją, aiškią pažeidimų ataskaitą.

Amerikoje vykdomi aukcionai atnaujinami kasdien, o didžiausi Amerikos aukcionai tokie kaip “COPART” ar “IAAI” per savaitę pateikia daugiau nei 20 tūkstančių transporto skelbimų, o per metus parduodama net virš 1 milijono įvairių transporto priemonių ir tai tik vienos kompanijos rezultatai, todėl visuomet yra didelis vokiškų, japoniškų bei kitų automobilių ir populiarių motociklų gamintojų pasirinkimas.

ĮDOMŪS FAKTAI

 • Mūsų naudojamose aukcionų platformose per dieną pateikiama 1 milijonas paieškų užklausų.
 • Vienas automobilis parduodamas kas 7 sekundes.
 • Per metus vienoje platformoje yra atliekama daugiau nei 44 milijonai statymų.
automobiliu-pirkimas-is-aukcionu
automobiliu-aukcionai-copart
automobiliu-aukcionai-iaai

JUMS REIKIA ASMENINĖS KONSULTACIJOS?SUSISIEKITE SU MUMIS

 • "Lietuvoje atsirado, dar viena, mano galva rimta ir dėmesio verta paslauga, automobilį pirkau su jų rekomendacijomis ir pagalba dalyvaujant aukcione, tikrai rekomenduoju ir kitiems, viskas aišku ir paprasta."

  Robertas
 • "Aiškios sąlygos, viskas išaiškinta paprastai ir suprantamai, reikėjo tik sulaukti sėkmingo aukciono pabaigos, nei rūpintis transportavimo nei dokumentų tvarkymo klausimais, tikrai džiaugiuosi pasirinkęs šią paslaugą."

  Tomas
 • "Jei žinote, kokio automobilio ar kitos transporto priemonės ieškote, žinote koks yra Jūsų biudžetas, bet reikia pagalbos, kad pagal turimas lėšas pavyktų išlikti kuo arčiau savo svajonės - nedvejokite kreipkitės į FROMUSA komandą!"

  Simonas

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Mes teikiame automobilių pirkimo, transportavimo, dokumentų paruošimo paslaugas, taip pat suteikiame individualias konsultacijas.

TRANSPORTO PRIEMONĖS PARINKIMAS

Šiame etape mūsų ekspertai suteiks visas reikiamas konsultacijas ir pagal Jūsų poreikius transporto priemonės parinkimą iš mūsų JAV arba Kanados aukcionų paieškų atliksime už Jus. Jei pageidausite transporto priemonę išsirinkti savarankiškai, suteiksime reikiamą informaciją ir prieigas bei atsakysime į Jums iškilusius klausimus.

TRANSPORTAVIMAS Į LIETUVĄ

Sėkmingai pasibaigus aukcionui, Jums per 3 dienas būtina sumokėti likusią sumą. Tuomet Jūsų įsigyta transporto priemonė pristatoma į pakrovimo vietą JAV arba Kanadoje ir Lietuvą pasiekia per 4-5 savaites. Visais transportavimo klausimais pasirūpiname už Jus ir Jūs taip pat turėsite galimybę stebėti konteinerio judėjimą.

TRANSPORTO PRIEMONĖS VERTINIMAS

Mes atliksime Jūsų išsirinktos transporto priemonės vertinimą. Taip pat atsižvelgsime ir į Jūsų nurodytas maksimalias lėšas, kurias galėtumėte mokėti už pasirinktą transporto priemonę. Vertinimo metu nustatysime, transporto priemonės rinkos vertę, padarytą žalą, jos likutinę vertę ir  įvertinsime remonto kaštus.

REIKIAMŲ DOKUMENTŲ SUTVARKYMAS

Transporto priemonei atvykus į Lietuvą pasirūpinsime išmuitinimo, iškrovimo laiko ir vietos aspektais, informuosime Jus apie visus einamuosius procesus ir numatytus mokesčius. Pagal sudarytą susitarimą pasirūpinsime administravimo darbais ir reikiamų dokumentų sutvarkymų (sąskaitomis, deklaracijomis, registracijomis).

PIRKIMAS IŠ JAV AUKCIONŲ

Jums galutinai apsisprendus, sudarome avansinę pirkimo sutartį. Užstato suma – 10% nuo maksimalios sumos, kuria ketinate mokėti už pasirinktą transporto priemonę. Gavę Jūsų užstatą, dalyvaujame aukcione Jūsų pasirinktai transporto priemonei nupirkti. Aukcionas vyksta nurodytą dieną internete.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Tiek prieš priimant sprendimą transporto priemonės ieškoti ir ją įsigyti iš aukcionų, tiek galutinai apsisprendus būtent tokiu principu pirkti savo svajonių transporto priemonę mūsų ekspertų komanda maloniai Jums suteiks visas reikiamas konsultacijas ir pagalbą. Suderinsime susitikimo laiką individualioms konsultacijoms.

JEI NORITE DETALESNĖS INFORMACIJOSPERŽIŪRĖKITE VISAS PASLAUGAS

FROMUSA.LT © 2010-2018 Visos teisės saugomos. Privatumo politika.
Sukurta su ♡ ideabooz