model-s

“Tesla Motors”, Inc yra Amerikietiškų, pilnai elektra varomų automobilių gamintojas.

“Tesla Motors” buvo įkurta 2003 m., Silicio slėnyje (angl. Silicon Valley) – tai JAV regionas, esantis San Francisko įlankos pakrantėje, Kalifornijoje. Laikomas JAV informacinių technologijų lopšiu, kuriame yra įsikūrusios pačios pažangiausios pasaulio kompanijos.

Pirmasis “Tesla Motors” kompanijos pristatytas automobilis buvo 2008 m. Tesla Roadster ir gaminamas iki 2012 m. Roadster, tai pilnai elekrta aprupinamas sportinis kabrioletas, kuris iki 100 km./h. įsibegėja net per 3,6 s. ir pilnai pakrautas gali navažiuoti apie 400 km. kas visiems laikams pakeitė elektrinių automobilių mobilumą. 

Antrasis pristatytas modelis buvo Tesla Model S, jis gaminamas nuo 2012 m. iki šiol. Model S yra vienas sekmingiausiuas Teslos modelių jis buvo papuliariausias ir daugiausiai parduotas 2015 m. JAV rinkoje, elektrinių automobilių segmente. Tesla Model S, tai pirmasis pasaulyje elektrinis sedanas, kuris standartinės komplektacijos iki 100 km./h. įsibegėja per 5 s. ir pilnai pakrautas gali navažiuoti apie 430 km. Taip pat Tesla Model S gavo penkių žvaigždučių saugumo vertinimą ir 2013 m. buvo įvertintas Motor Trend’s ir World Green Car metų automobiliu.

Trečiasis pasauliui pristatytas modelis buvo Tesla Model X. Jo prototipas buvo pristatytas jau 2012 m., bet produkcija pradėta tik 2015 m. Šio modėlio pagrindinis išskirtinumas yra, kad tai keturių varomų ratų sistemą turintis miesto crossover tipo visureigis. Šis miesto visureigis iki 100 km./h. gali įsibegėti net per 3,2 s. ir pilnai pakrautas navažiuoja apie 414 km.

2017 m. pabaigoje, kompanija planuoja pristatyti dar vieną išskirtine komplektaciją pasižymintį automobilį – Model 3, kuris sujungia galią, efektyvumą, saugumą ir erdvumą į vieną premium klasės sedano automobilį.

Tesla vienas iš išskirtinių bruožų yra, kad kiekvienas vairuotojas gali susikūrti automobilį pagal savo poreikius, tiek pasirinkdamas iššorės ir vidaus dizaino elementus, bei techninius parametrus nulemenčius greitį, automobilio stabilumą ir konfortą.

Tesla yra ne tik automobilių gamintojas, tačiau taip pat technologijų ir dizaino kompanija daugiausia dėmesio skiriant energijos naujovėms.

Tesla-Roadster
Tesla-Model-S
Tesla-Model-3-1
Tesla-Model-X
Tesla-Model-3-2

JUMS REIKA ASMENINĖS KONSULTACIJOS?SUSISIEKITE SU MUMIS

  • "Lietuvoje atsirado, dar viena, mano galva rimta ir dėmesio verta paslauga, automobilį pirkau su jų rekomendacijomis ir pagalba dalyvaujant aukcione, tikrai rekomenduoju ir kitiems, viskas aišku ir paprasta."

    Robertas
  • "Aiškios sąlygos, viskas išaiškinta paprastai ir suprantamai, reikėjo tik sulaukti sėkmingo aukciono pabaigos, nei rūpintis transportavimo nei dokumentų tvarkymo klausimais, tikrai džiaugiuosi pasirinkęs šią paslaugą."

    Tomas
  • "Jei žinote, kokio automobilio ar kitos transporto priemonės ieškote, žinote koks yra Jūsų biudžetas, bet reikia pagalbos, kad pagal turimas lėšas pavyktų išlikti kuo arčiau savo svajonės - nedvejokite kreipkitės į FROMUSA komandą!"

    Simonas

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Mes teikiame automobilių pirkimo, transportavimo, dokumentų paruošimo paslaugas,
taip pat suteikiame individualias konsultacijas.

TRANSPORTO PRIEMONĖS PARINKIMAS

Šiame etape mūsų ekspertai suteiks visas reikiamas konsultacijas ir pagal Jūsų poreikius transporto priemonės parinkimą iš mūsų JAV arba Kanados aukcionų paieškų atliksime už Jus. Jei pageidausite transporto priemonę išsirinkti savarankiškai, suteiksime reikiamą informaciją ir prieigas bei atsakysime į Jums iškilusius klausimus.

TRANSPORTAVIMAS Į LIETUVĄ

Sėkmingai pasibaigus aukcionui, Jums per 3 dienas būtina sumokėti likusią sumą. Tuomet Jūsų įsigyta transporto priemonė pristatoma į pakrovimo vietą JAV arba Kanadoje ir Lietuvą pasiekia per 4-5 savaites. Visais transportavimo klausimais pasirūpiname už Jus ir Jūs taip pat turėsite galimybę stebėti konteinerio judėjimą.

TRANSPORTO PRIEMONĖS VERTINIMAS

Mes atliksime Jūsų išsirinktos transporto priemonės vertinimą. Taip pat atsižvelgsime ir į Jūsų nurodytas maksimalias lėšas, kurias galėtumėte mokėti už pasirinktą transporto priemonę. Vertinimo metu nustatysime, transporto priemonės rinkos vertę, padarytą žalą, jos likutinę vertę ir  įvertinsime remonto kaštus.

REIKIAMŲ DOKUMENTŲ SUTVARKYMAS

Transporto priemonei atvykus į Lietuvą pasirūpinsime išmuitinimo, iškrovimo laiko ir vietos aspektais, informuosime Jus apie visus einamuosius procesus ir numatytus mokesčius. Pagal sudarytą susitarimą pasirūpinsime administravimo darbais ir reikiamų dokumentų sutvarkymų (sąskaitomis, deklaracijomis, registracijomis).

PIRKIMAS IŠ JAV AUKCIONŲ

Jums galutinai apsisprendus, sudarome avansinę pirkimo sutartį. Užstato suma – 10% nuo maksimalios sumos, kuria ketinate mokėti už pasirinktą transporto priemonę. Gavę Jūsų užstatą, dalyvaujame aukcione Jūsų pasirinktai transporto priemonei nupirkti. Aukcionas vyksta nurodytą dieną internete.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Tiek prieš priimant sprendimą transporto priemonės ieškoti ir ją įsigyti iš aukcionų, tiek galutinai apsisprendus būtent tokiu principu pirkti savo svajonių transporto priemonę mūsų ekspertų komanda maloniai Jums suteiks visas reikiamas konsultacijas ir pagalbą. Suderinsime susitikimo laiką individualioms konsultacijoms.

JEI NORITE DETALESNĖS INFORMACIJOSPERŽIŪRĖKITE VISAS PASLAUGAS

FROMUSA.LT © 2010-2018 Visos teisės saugomos. Privatumo politika.
Sukurta su ♡ ideabooz