Transporto priemonės transportavimo kainos skaičiavimas

teslaX
tesla3
model-s

Rafinuotas efektyvumas ir saugumas

Modelis S iš pagrindų yra sukurtas, kaip saugiausias sedano tipo automobilis. Šis unikalus Tesla modelis, pasižymi neįprastu dizainu ir neprilygstama našumo galia. Dėka, skaitmeninio valdymo elektros pavarų, Modelis S  100 km/h greičiui įsibėgėja per 5 s. Modelis S taip pat turi integruotas išmaniąsias autopiloto galimybes, kurių pagalba tiek miesto, tiek užmiesčio keliuose galima važiuoti ne tik saugiau, bet ir be jokio streso.

Prisitaikantis apšvietimas ir oro taršos apsaugos rėžimas

Modelio S automobiliuose integruoti LED žibintai, kurie pilnai prisitaiko prie bet kokio dienos ar nakties apšvietimo keliuose. Be to, kad tai yra išskirtinio dizaino ir funkcionalumo derinys, jie ženkliai padidina saugumą kelyje. Automobilyje sumontuotos dinaminės šviesos, kurios sudarytos net iš 14 atskirų LED diodų ir turi 3 pasisukimo pozicijas. Tai nepaprastai gerai pagerina matomumą naktį ir apšviečia kelią, ypač vingiuotuose posūkiuose.

Modelis S pasižymi išskirtine medicininės rūšies HEPA oro filtravimo sistema, kuri pašalina iki 99,97% kietųjų išmetamųjų teršalų, o taip pat efektyviai saugo automobilio vidaus mikroklimatą, nuo įvairių alergenų, bakterijų ir kitų teršalų, kurie gali patekti į salono orą. Kompanijos sukurta, unikali  oro taršos apsaugos funkcija “Bioweapon Defense” sukuria teigiamą slėgį salone, saugo keleivius ir nekenkia išorinei aplinkai.

prisitaikantis-apsvietimas

Autopilotas

Modelio S autopiloto funkcionalumas, užtikrina sklandžią ir saugią kelionę. Jis veikia, panaudodamas automobilyje įmontuotas kameras, radarą, ultragarso jutiklius ir kontroliuojamus stabdžius. Autopilotas kontroliuoja automobilio greitį, leidžia jį lengvai valdyti važiuojant ilgas distancijas greitkeliais, o norint persirikiuoti užtenka vieno paspaudimo ant posūkio mygtuko. Skaitmeninis valdymas padeda išvengti susidūrimų iš priekio ar iš šonų, taip pat panaikina riziką nuvažiuoti nuo važiuojamosios kelio dalies. Modelis S, taip pat turi skaitmeninę automobilio parkavimo funkciją, greitai ir paprastai gali nuskenuoti informaciją apie laisvą stovėjimo vietą ir savarankiškai pastatyti automobilį į lygiagrečią stovėjimo zoną. Autopiloto funkcionalumas ir programinė įranga yra periodiškai atnaujinama.

Autopilotas

Automatinis vairo stiprintuvas ir pastovaus greičio palaikymo sistema

Aktyvūs jutikliai kartu su GPS ir didelės raiškos skaitmenine žemėlapių sistema sukuria vienas kitą papildantį išskirtinį funkcionalumą, kuris tiksliai valdo Modelį S važiuojamojoje dalyje. Pastovaus greičio palaikymo sistema išlaiko pastovų numatytą greitį, reaguodama į eismo srautą, kuomet jis sustoja ir vėl pradeda judėti, o automatinis vairo stiprintuvas padeda laikytis pasirinktos kelio juostos trajektorijos. Kompanijos “Tesla” sistema yra dinaminė ir nuolat tobulinanti save pagal kelionės patirtį.

Autosteer
Lane Change
Autopark

Vairo stiprintuvas

Modelio S automatinis vairo stiprintuvas padeda tiksliai laikytis pasirinktos kelio juostos trajaktorijos.

Persirikiavimas

Užtenka tik vieno paspaudimo ant posūkio mygtuko ir automobilis persirikiuoja, kai saugu tai padaryti.

Automatinis parkavimas

Nuskenuoja informaciją apie laisvą stovėjimo vietą ir savarankiškai pastato automobilį į lygiagrečią stovėjimo zoną.

Elektra varantis visi keturi ratai

Dvigubo variklio Modelis S yra absoliutus patobulinimas standartinei visų varomųjų ratų sistemai. Su dviem varikliais, vienu priekyje ir vienu gale, Modelis S skaitmeniniu būdu ir nepriklausomai kontroliuoja sukimo momentą į priekinius ir galinius ratus. Rezultatas yra neprilygstamas, tai visiška traukos kontrolė visomis sąlygomis.

Tradiciniai visų varomųjų ratų automobiliai naudoja sudėtingas mechanines jungtis, kurios paskirsto galią iš vieno variklio visiems keturiems ratams. Tai ženkliai sumažina efektyvumą dėl siekiamos traukos naudos, bet kokiomis oro salygymis. Tačiau, kiekvienas Modelio S variklis yra lengvesnis, mažesnis ir efektyvesnis, todėl  suteikia tiek geresnį diapozoną, tiek greitesnį pagreitį.

Modelio S eksploatacinės savybės, standartiškai apjungia visų ratų valdymo sistemą, susiejant aukštos kokybės galinį variklį su didelio efektyvumo priekiniu varikliu ir leidžia pasiekti superautomobilio pagreitį, nuo 0 iki 100 km/h per 5 sekundes.

Vairuotojo komforto zona

Modelis S yra vairuotojo automobilis. Salone kruopščiai atlikta visa reikalinga inžinerija siekiant užtikrinti unikalią garso dinamiką. Interjero perlas yra 17 colių liečiamasis ekranas, kuris pasuktas atitinkamu kampu link vairuotojo ir prisitaiko tiek prie dienos, tiek  prie nakties apšvietimo, užtikrindamas aiškų matomumą. Įrenginyje instaliuota gausi duomenų bazė ir mobilusis ryšys, o tai leidžia greitai ir  lengvai rasti savo kelionės tikslą, mėgstamą dainą arba naują restoraną.

Sukurtas-vairuotojui

Liečiamas ekranas

Modelio S 17 colių liečiamasis ekranas apima daugumą automobilio kontrolės funkcijų. Juo galima, atverti panoraminį stogą, reguliuoti automatinio klimato kontrolę ar keisti radijo stotį, visa tai vyksta lengvu spustelėjimu arba brūkštelėjimu per ekraną. Šioje sistemoje viskas vientisai integruota: skaitmeninis prietaisų skydelis, vairo kontrolė, navigacija, salono kontrolė, taip pat kaupiami automobilio duomenys.

  • AM / FM radijo stotys, interneto radijas, užsakomosios interneto radijo stotys, Bluetooth® ir USB garso įrenginiai
  • Aukštos raiškos kamera, matomumui ir saugumuiu optimizuoti.
  • Intuityvus “Google Maps ™” žemėlapis su realaus laiko eismo informacija.
  • Realaus laiko informaciją apie sunaudojamą energiją ir jos paskirstymą.
  • Vairuotojo zonos klimato kontrolė ir keleivių salono klimato kontrolė
  • Sinchronizuotas kalendorius skirtas sudaryti dienotvarkei ir ją naršyti.
  • Išmanioji navigacijos sitema, kuri pateikia maršruto pasiūlymus pagal esamą eismo situaciją.
  • “Bluetooth” jungtis telefonui, balsu valdoma laisvų rankų sistema.

Modelis S nuotoliniu būdu periodiškai gauna visus atnaujinimus, kad būtų įgalintos naujai atsiradusios ar patobulintos funkcijos ir atnaujinamas ekrano vaizdas.

Saugumas

Modelis S iš pagrindų sukurtas būti saugiausiu automobiliu kelyje. Dauguma jo saugumo privalumų priklauso unikaliai elektriniai automobilio stabilumo kontrolei. Kuri įrengta specifiškoje automobilio korpuso dalyje ir apsaugota pagalbiniu rėmu sumažina automobilio svorio centrą, pagerina transporto priemonės valdymą ir sumažina apsivertimo riziką.

Tam kad avarijos atveju išlaikyti automobilio erdvę nepažeistą , Modelis S buvo sukurtas visais atžvilgiais tvirtesnis. Kompanija pritaikė karštuoju būdu apdorotą boro plieną, kuris yra tvirčiausias šiuo metu automobilių kėbulų pramonėje naudojamas plienas. Visas saugos rėmas, saugantis automobilio keleivius, yra pagamintas iš karštuoju būdu apdoroto boro plieno ir skirtas maksimaliai keleivių apsaugai bet kokio tipo avarijose.

Taip pat avarijos avarijos atveju, priekinius ir galinius keleivius saugo šešios oro pagalvės, o aukštos įtampos maitinimo šaltinis yra automatiškai atjungiamas.

Opcijos ir Techniniai Parametrai

Norite sužinoti daugiau? Atsisiųskite Tesla Model S variklių opcijų ir techninių parametrų pasirinkimo gamyklines specifikacijas.

ATSISIŲSTI

Norite užsisakyti šį Tesla automobilio modelį? Susisiekite su mumis.Susisiekti

FROMUSA.LT © 2010-2018 Visos teisės saugomos. Privatumo politika.
Sukurta su ♡ ideabooz