Transporto priemonės transportavimo kainos skaičiavimas

konteinerio-paieska
automobiliu-transportavimas-is-jav
masinu-transportavimas-i-klaipeda

Transportavimo iki pakrovimo vietos tvarka

Jūsų aukcione įsigyta transporto priemonė yra pristatoma į numatytą pakrovimo vietą JAV arba Kanadoje. Pasirūpiname, kad ji būtų saugiai ir tiksliai pristatyta į numatytą terminalą, kad būtų pateikta visa reikalinga transportavimo informacija ir neiškiltų jokių nesklandumų, laukiant kol krovinys atvyks. Tuomet, pagal atitinkamai numatytą jūrų uostotvarką, transporto priemonė per 2 – 20 dienų pakraunama į konteinerį ir gabenama į Lietuvą. (Visos transporto priemonės yra pervežamos jūriniais konteineriais).

Šiame etape, iš anksto suderinus su Jumis mes pasirūpinsime reikiamais dokumentais, jų užpildymu. Visa informacija apie šio proceso eigą periodiškai pasidaliname su Jums, tokiu būdu Jūs esate visada informuotas ir žinote kokia yra situacija.

Savo paslaugų skiltyje “Pakrovimas” mes suteikiame detalesnę informaciją apie konkrečias sąlygas galiojančias transportavimui jūriniais konteineriais.

Daugiau apie transportavimą jūriniais konteineriaisŽIŪRĖKITE ČIA

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Turime 8 metų patirtį, perkant skirtingos paskirties transporto priemones JAV ir Kanados aukcionuose. Dirbame su didžiausiais automobilių ir motociklų aukcionų parkais. Orientuojamės į Jūsų lūkesčius ir galimybes. Tarpininkaujame visame transporto priemonės įsigyjimo procese. Teikiame profesionalias paslaugas ir individualias konsultacijas.

  • Transporto priemonių pirkimas aukcionuose
  • Transporto priemonių transportavimas
  • Transporto priemonių išmuitinimas, importas, eksportas
  • Transporto priemonių pristatymas Lietuvoje
  • TP sertifikavimas, techninė apžiūra bei įregistravimas

JUMS REIKA ASMENINĖS KONSULTACIJOS?SUSISIEKITE SU MUMIS

FROMUSA.LT © 2010-2018 Visos teisės saugomos. Privatumo politika.
Sukurta su ♡ ideabooz