Transporto priemonės transportavimo kainos skaičiavimas

aukciono-stebejimas
naudoti-motociklai
copart-aukcionai

Motociklai, automobiliai, vandens transportas iš JAV ir Kanados.

Jau 8 metus dirbame su patikimiausiais Amerikos ir Kanados aukcionais, tokiais kaip “COPART”“IAAI” ir “IMPACT”.

Šie aukcionai pateikia didelį transporto priemonių asortimentą, kuris atitinka kiekvieno porekius ir galimybes. Tam kad pavyktų atrasti geriausią prekę ir ją įsigyjant priimti geriausią sprendimą, mes teikiame profesionalias paslaugas perkant skirtingos paskirties transporto priemones ir tarpininkaujame dalyvaudami aukcionuose.

Mes taip pat bendradaurbiaujame viso proceso metu nuo transporto priemonės išssirinkimo iki jos pristatymo į Jūsų nurodytą vietą. Automobilį arba bet kokią kitą auto techniką aukcione Jūs galite nusipirkti už ženkliai žemesnę kainą. Ir viskas labai paprasta, kartu su mūsų pagalba.

Mes pasirūpinsime, kad išsirinktumėte savo svajonių transporto priemonę, būsime atsakingi už jos įvertinimą, pirkimą, transportavimą, techninę apžiūrą ir regisravimą.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Turime 8 metų patirtį, perkant skirtingos paskirties transporto priemones JAV ir Kanados aukcionuose. Dirbame su didžiausiais automobilių ir motociklų aukcionų parkais. Orientuojamės į Jūsų lūkesčius ir galimybes. Tarpininkaujame visame transporto priemonės įsigyjimo procese. Teikiame profesionalias paslaugas ir individualias konsultacijas.

  • Transporto priemonių pirkimas aukcionuose
  • Transporto priemonių transportavimas
  • Transporto priemonių išmuitinimas, importas, eksportas
  • Transporto priemonių pristatymas Lietuvoje
  • TP sertifikavimas, techninė apžiūra bei įregistravimas

JUMS REIKA ASMENINĖS KONSULTACIJOS?SUSISIEKITE SU MUMIS

FROMUSA.LT © 2010-2018 Visos teisės saugomos. Privatumo politika.
Sukurta su ♡ ideabooz