Transporto priemonės transportavimo kainos skaičiavimas

konteinerio-paieska
aukciono-stebejimas
automobiliu-importas-i-lietuva
transporto-priemoniu-ismuitinimas

Transporto priemonių išmuitinimas, importas, eksportas

Importas – tai užsienio valstybės prekių įvežimas. Importuotų prekių galutinis vartotojas yra valstybės, į kurią importuojama, gyventojai ar organizacijos, o pardavėjas – užsienio valstybių gamintojai, tiekėjai. Importo procedūrą ir formalumus muitinėje reglamentuoja Bendrijos muitinės kodeksas.

Transporto priemonės galime pristatyti įvairiai, jūrų ar sausumos keliais, įskaitant geležinkelius. Priklausomai nuo to, kokiu budu TP yra atvežama, arba priklausomai nuo to, kokiu būdu jos patenka į muitų teritoriją, skiriasi muitinės formalumų specifika.

Kad galėtume atlikti visus muitinės formalumus, turime suteiktą ekonominių operacijų vykdytojo kodą EORI.Suteiktas kodas Muitinės prievolininkų registre (EORI kodas) pripažįstamas visų valstybių narių muitinės įstaigose tvarkant muitinės formalumus ir vykdant kitą veiklą, reguliuojamą muitų teisės aktų.

Ką būtina žinoti, norint prekes importuoti?

Norint importuoti prekes, visų pirma, būtina susipažinti su jus dominančių prekių importo sąlygomis: kokie muitai ir mokesčiai taikomi, ar prekėms nustatytos tarifinės kvotos, ar gali būti taikomi lengvatiniai (preferenciniai) muitai, ar kartais nėra suspenduotas muitas, kokie taikomi draudimai ar apribojimai, kokių dokumentų (leidimų, licencijų ar pan.) galėtų reikėti ir t. t.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Turime 8 metų patirtį, perkant skirtingos paskirties transporto priemones JAV ir Kanados aukcionuose. Dirbame su didžiausiais automobilių ir motociklų aukcionų parkais. Orientuojamės į Jūsų lūkesčius ir galimybes. Tarpininkaujame visame transporto priemonės įsigyjimo procese. Teikiame profesionalias paslaugas ir individualias konsultacijas.

  • Transporto priemonių pirkimas aukcionuose
  • Transporto priemonių transportavimas
  • Transporto priemonių išmuitinimas, importas, eksportas
  • Transporto priemonių pristatymas Lietuvoje
  • TP sertifikavimas, techninė apžiūra bei įregistravimas

JUMS REIKA ASMENINĖS KONSULTACIJOS?SUSISIEKITE SU MUMIS

FROMUSA.LT © 2010-2018 Visos teisės saugomos. Privatumo politika.
Sukurta su ♡ ideabooz