Transporto priemonės transportavimo kainos skaičiavimas

konteinerio-paieska
aukciono-stebejimas
transportavimas-juru-transportu
automobiliu-transportavimas-konteineriais

Transporto priemonių pakrovimas/iškrovimas

Jūs turėsite galimybę stebėti konteinerio judėjimą, įvesdami LOT/Stock numerį svetainėje esančioje konteinerių paieškos sistemoje.  Taip pat ir kiekvienas konteineris yra pažymėtas unikaliu numeriu, kurį sudaro keturių lotyniškų raidžių ir septynių skaičių derinys.

Transporto priemonė Klaipėdos uostą paprastai pasiekia  per 4-5 savaites. Ši numatoma atvykimo data yra preliminari, tik pakrovus transporto priemonę į laivą bus galima tiksliau orientuotis kada Jūsų krovinys pasieks galutį uostą.

Konteineriui atvykus į Lietuvą, apie tai Jūs būsite informuoti elektroniniu paštu ir telefonu. Susitikimo metu aptarsime įsigytos transporto priemonės išmuitinimo, iškrovimo laiko, vietos ir visus kitus Jums rūpimus klausimus. Maloniai suteiksime visą reikiamą konsultaciją ir pagalbą.

Kiekvienas krovinys pristatytas į galutinį uostą privalo gauti paleidimą iškrovai iš konteinerį gabenusios linijos. Mes pasirūpinsime, kad Jūs būtumėte laiku informuotas apie reikiamus sumokėti krovinio gabenimo mokesčius, tam kad viskas vyktų sklandžiai ir Jūs išvengtumėte papildomų išlaidų. Laikas skirtas krovinio iškrovai ir sandėliavimui nuo 7 iki 15 dienų.

Gavus paleidimą, konteineris yra iškraunamas, pagal numatytą grafiką. Iš anksto su mumis suderinę, Jūs taip pat galite dalyvauti iškrovime, nes derinant iškrovimo laiką, mes taip turime atsižvelgti ar konteineryje nėra pakrauti pakrauti kelių klientų kroviniai.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Turime 8 metų patirtį, perkant skirtingos paskirties transporto priemones JAV ir Kanados aukcionuose. Dirbame su didžiausiais automobilių ir motociklų aukcionų parkais. Orientuojamės į Jūsų lūkesčius ir galimybes. Tarpininkaujame visame transporto priemonės įsigyjimo procese. Teikiame profesionalias paslaugas ir individualias konsultacijas.

  • Transporto priemonių pirkimas aukcionuose
  • Transporto priemonių transportavimas
  • Transporto priemonių išmuitinimas, importas, eksportas
  • Transporto priemonių pristatymas Lietuvoje
  • TP sertifikavimas, techninė apžiūra bei įregistravimas

JUMS REIKA ASMENINĖS KONSULTACIJOS?SUSISIEKITE SU MUMIS

FROMUSA.LT © 2010-2018 Visos teisės saugomos. Privatumo politika.
Sukurta su ♡ ideabooz