Transporto priemonės transportavimo kainos skaičiavimas

teslaS
tesla3
Tesla-Model-X

Susipažinkite Model X

Modelis X yra saugiausias, greičiausias ir labiausiai pajėgus sportinio tipo automobilis transporto istorijoje. Su visais varančiaisiais ratais ir 90 kWh baterijos galia 414 km diapozonui, modelis X yra labai talpus, turi net septynias vietas salone. Ir jis absurdiškai greitas, įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h, greičiau nei per 3,2 sek. Modelis X yra bekompromisis visureigis.

 

Peržiūrėkite Model X pristatymo įrašą

Rugsėjo 29, 2015

Model-X
Model-X-saugumas-dizainas

Saugumu pagrįstas dizainas

Modelis X yra suprojektuotas atsižvelgiant į saugomo reikalavimus, kaip į pagrindinį prioritetą. Automobilio grindyse įmontuota baterija sumažina svorio centrą taip, kad virtimo rizika yra per pus mažesnė, nei bet kokioje kitoje šios klasės transporto priemonėje. Baterijos struktūra taip pat stiprina Modelio X šoninio smūgių atsparumą. O be benzininio variklio, didelis priekinis korpusas veikia, kaip milžiniška atsitrenkimo poveikį sugerianti zona. Nors “EuroNCAP” dar neatliko avarinių situacijų bandymų su modeliu X, kompanija “Tesla” vykdė vidinius avarinių atvejų bandymus, kurie rodo, kad modelis X turėtų būti pirmasis visureigis, kuris gaus aukščiausią saugos įvertinimą kiekvienoje kategorijoje.

Model-X-Priekis

Sakalo Sparnai

Taip įvardytas “Sakalo Sparnų” (ang. Falcon Wings) durų modelis leidžia lengvai prieiti prie antros ir trečios eilės sėdynių, net siaurose stovėjimo vietose. Tuo tarpu tradicinių visureigių durys ar minivenų stumdomos durys tokios patogios prieigos nesuteikia.

Tik su labai nedidelio tarpo plotu durims pradedant kilti aukštyn, sklandžiai pasiekia savo poziciją ir keleiviai gali lengvai išlipti ar įlipti iš abiejų sėdimųjų vietų eilių, abejomis kryptimis. Toks durelių funkcionalumas yra nepakeičiamas privalumas šeimoms, kuomet plačiai pravertos durys leidžia be jokio vargo įkelti kelioninę kėdutę ir lengvai pasodinti vaiką.

Aerodinamika

Modelis X gali, pilnai pakrautas gali nuvažiuoti 414 km atstumą ir jis yra labiausiai aerodinaminis visureigis transporto gamyboje. Nuo 0.24 Modelio X oro pasipriešinimo koeficientas yra 20% mažesnis nei kito geriausio visureigio.

Papildomai veikia, ant bagažinės dangčio sumontuotas spoileris, kuris yra pritaikytas pagal specifinę poziciją siekiant kuo efektyviau optimizuoti oro pasipriešinimą ir automobilio stabilumą, ypač užmiesčio keliuose.

Model-x-galas
Model-X-Vidus

Platesnis Dangus

Modelis X turi didžiausią priekinį panoraminį stiklą, visos savo produkcijos gamybos istorijoje, o tai suteikia galimybę matyti žymiai platesnį erdvės vaizdą.

Beje tai ir neprilygstamos akimirkos mašinoje stebint žvaigždėtą dangų, kai dangus net atrodo platesnis.

Stiklas pagamintas naudojant specifiškai optimizuotą tamsinimo technologiją, kuri suteikia neribotą matomumą tiek vairuotojui, tiek visiems keleiviams.

Septynios sėdimosios vietos + Kontrolės mechanizmas

Modelis X turi labai patogias sėdynes ir jų yra net trys eilės septyniems keleiviams. Kiekvienas sėdynė yra įrengta taip komfortabiliai, kad būtų sunku išsirinkti, kuri vieta geriausia. Tačiau būtina išskirti antrosios eilės sėdynes, dėl jose integruoto automatizuoto kontrolės mechanizmo.

Antrojoje eilėje esančios sėdynės yra skirtos maksimaliai padidinti keleivių komfortą, reguliuojant vietos ribas kojoms, daiktų pasidėjimui po sėdyne ir patogią prieigą prie trečiosios eilės ar suteikti daugiau vietos joje sėdintiems keleiviams.

Tačiau ir trečiosios eilės sėdynes turi savo privalumą, kai reikia daugiau vietos bagažinėje, jei nenaudojamos jas galima sulankstyti, antrosios eilės sėdynes pasilenkti į priekį ir taip išgauti dar daugiau vietos krovinių skyriuje.

Viskas Suderinta

Modelis X pritaikytas visiems gyvenimo atvejams. Jei su šeima ruošiatės į išvyką ar didesnę kelionę, automobilis puikiai sutalpins visus Jums reikalingus daiktus. Jūs turėsite pakankamai vietos didelėje priekinėje ir galinėje bagažinėse, papildomą plotą po keleivių sėdynėmis, o taip pat išorėje galėsite montuoti specialų kablį skirtą vežtis reikiamai išvykos įrangai ir aksesuarams. Modelis X yra pirmoji elektra varoma transporto priemonė su 2268 kg vilkimo galia.

Model-X-Ziema

Galerija, pirmo europoje Model X fotosesija Lietuvoje

Specifikacija

Norite sužinoti daugiau? Atsisiųskite Tesla Model X variklių opcijų ir techninių parametrų pasirinkimo gamyklines specifikacijas.

ATSISIŲSTI

Norite užsisakyti šį Tesla automobilio modelį? Susisiekite su mumis.Susisiekti

FROMUSA.LT © 2010-2018 Visos teisės saugomos. Privatumo politika.
Sukurta su ♡ ideabooz